hurriyetemlak

Kampanyamız sona ermiştir. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

Talihliler 4 Haziran'da ilan edilecektir.

HÜRRİYET EMLAK ÜYESİYİM

Ödül kazanma şansını yakalamak için siz de:

Aşağıdaki linke tıklayarak üye girişi yaptıktan sonra kampanya sayfasını ziyaret edin.


Bilgilerinizi güncelleyin, yoksa ofisinizin Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi numarasını ekleyin.


1-30 Nisan tarihleri arasında Hürriyet Emlak'ta en az 3 gün yayında kalacak yeni ilan verin


Her yeni ilanla şansınızı artırın

*Kampanyadan her emlak danışmanı en fazla

20 çekiliş hakkı kazanabilir.

HÜRRİYET EMLAK ÜYESİ DEĞİLİM

Henüz Hürriyet Emlak üyesi değil misiniz?Formu doldurun biz sizi arayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

Yeni ilan girdiğimde otomatik olarak kampanyaya katılmış mı olacağım?

Hayır, kampanyaya katılmak için hesabım sayfanız içerisinden ulaşacağınız kampanya sayfasındaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Her yeni ilan girdiğimde tekrar kampanyaya katılmam gerekir mi?

Hayır, bir kere kampanyaya katıldığınızda Nisan boyunca gireceğiniz ilanlar için çekilişe katılmış olacaksınız.

Nisan ayı içerisinde farklı tarihlerde ilanım toplam 3 gün yayında kalırsa çekilişe katılabiliyor muyum?

Kampanya dahilinde sadece 3 gün aralıksız yayında kalan ilanlar çekiliş hakkı kazanır.

Kampanya dahilinde sınırsız çekiliş hakkı kazanabilir miyim?

Hayır, kampanyada her kullanıcı en fazla 20 çekiliş hakkı kazanabilir.

Ofisten bir danışmanın katılmasıyla ofisin bütün ilanlarından çekiliş hakkı kazanılabilir mi?

Hayır. İlan sahibi danışmanlar kampanyaya ayrı ayrı katılarak giriş yaptıkları ilanlar üzerinden çekiliş hakkı kazanırlar. Çekiliş hakkı kazanmak için her ilan sahibi danışman kampanyaya ayrı ayrı katılmalıdır. Danışmanlar arasında çekiliş hakları devredilemez. Bir danışman kendi giriş yapmadığı ilandan çekiliş hakkı kazanamaz.

Çekiliş hakkı kazanam için ilanımın 3 günlük sürenin Nisan ayının içerisinde mi dolması gerekiyor?

Hayır. İlanınızı 30 Nisan 23:59’a kadar yayınladıktan sonra, 3 günlük kesintisiz yayın süresi 3 Mayıs’ta sonlansa dahi çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

İlanlarımı yayınladıktan sonra kampanyaya katılsam çekiliş hakkı kazanabilir miyim?

Evet. 30 Nisan 23:59’a kadar kampanyaya katılabilir, Nisan ayı boyunca yayınladığınız ve kampanya koşullarını sağlayan her ilanınızdan çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş haklarımı nereden takip edebilirim?

Çekilişe katılan üyelerimize 3 Mayıs’tan itibaren çekiliş haklarının bilgilendirmesi eposta yoluyla yapılacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 1 Haziran 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Sonuçlar Birgün Gazetesi'nde ve www.kimkazandi.com internet sitesinde ilan edilecek. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacak.

Katılım Şartları

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 26.03.2021 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2123 sayılı izni ile Glokal Dijital Hizmetler Paz. ve Tic. A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

 • Kampanya 01.04.2021 (Saat:11:00) – 30.04.2021 (Saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş’ye ait www.hurriyetemlak.com adresine kullanıcı bilgileri ile giriş yaptıktan sonra kampanya katılım sayfasına tıklayıp açılacak formdaki iletişim bilgilerini güncelleyen Hürriyet Emlak Ticari Hesap kullanıcıları; kampanya süresince yayınlayacakları ve en az 3 gün yayında kalacak her gayrimenkul ilanı için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
 • Kampanya süresi boyunca katılım her katılımcı için 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Kampanyanın bitiş tarihi olan 30 Nisan 2021 saat:23:59’a kadar yayına verilecek ilanların devam eden 3 gün boyunca yayında olup olmadıkları kontrol edilerek çekiliş listesi oluşturulacaktır.
 • Çekiliş, 01.06.2021 tarihinde saat:13.00’da Glokal Dijital Hizmetler Paz. ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu-Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Ofis Katları No:12/28 Şişli-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
 • Çekiliş sonucunda; 210.779 TL değerinde 1 adet Suzuki Swift 1.2 GL Techno Hybrid CVT Otomobil (2020 model, Beyaz), 34.900 TL değerinde 3 adet Silence S02 LS B2C 2kw Elektrikli Motosiklet (2021 model, Gri), 9.999 TL değerinde 10 adet Apple iPhone 12 Mini 64 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç), 1.599 TL değerinde 25 adet Apple AirPods Bluetooth Kulaklık, 500 TL değerinde 50 adet Hepsiburada.com hediye çeki verilecektir.
 • Hepsiburada.com hediye çekleri için son kullanım tarihi 31.07.2021 olup, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Hediye çekleri tek kullanımlıktır, bölünemez, kullanılmayan tutar iade edilemez. Çekler nakde dönüştürülemez, devredilemez, talihli dışında başka kişiler tarafından kullanılamaz. Çekler ile alınan ürünlerin iptal ve iade başta tüm alışveriş sürecinde Hepsiburada genel alışveriş koşulları geçerlidir.
 • Kampanyaya sadece Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi sahibi emlak ofislerine mensup ticari hesap kullanıcılarına yöneliktir.
 • Kampanya sadece 3 gün aralıksız yayında kalan ilanlar için geçerlidir.
 • Kullanıcıların kampanya tarihleri arasında 1 kez katılım formundaki bilgileri güncellemeleri, kampanya süresince vermiş oldukları koşullara uygun şekildeki tüm ilanlardan çekiliş hakkı kazanmaları için yeterlidir.
 • Bir kullanıcı sadece 1 emlak ofisinden kampanyaya katılabilir. Aynı kullanıcının 1’den fazla emlak ofisinden katılım yapması halinde sadece ilk emlak ofisinden yapmış olduğu katılımlar çekilişe dahil edilecektir.
 • Kampanyaya sadece aktif üyeler katılabilir. Kampanya bitiş tarihinden önce üyeliğini sonlandırmış kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Şikayet üzerine veya uygunsuz bulunduğu için yayından kaldırılan ilanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Kullanıcıların aldatmaya yönelik ilan girişi yaptığının tespit edilmesi halinde kullanıcıya ait tüm çekiliş hakları iptal edilecektir.
 • Kampanyaya katılan her kullanıcı vermiş olduğu bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve beyan eder.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
 • Ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanması halinde, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiyeye konu olan ikramiyelerin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Çekiliş sonucu kazananlar 04.06.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde ve www.kimkazandi.com internet adresinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
 • Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ödüller

1 adet Suzuki Swift L.2 GL Techno Hybrid CVT Otomobil (2020 model, Beyaz)


3 adet Silence S02 LS B2C 2kw Elektrikli Motosiklet (2021 model, Gri)


10 adet Apple iPhone 12 Mini 64 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç)


25 adet Apple AirPods Bluetooth Kulaklık


50 adet 500 TL'lik Hepsiburada.com hediye çeki*


*Hepsiburada.com hediye çekleri için son kullanım tarihi 30.06.2021 olup, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Hediye çekleri tek kullanımlıktır, bölünemez, kullanılmayan tutar iade edilemez. Çekler nakde dönüştürülemez. Çekler ile alınan ürünlerin iptal ve iade başta tüm alışveriş süreçlerinde Hepsiburada genel alışveriş koşulları geçerlidir.


Not: Çekiliş, 01.06.2021 tarihinde saat:13.00’da Glokal Dijital Hizmetler Paz. ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu-Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Ofis Katları No:12/28 Şişli-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.

Destek

Her türlü soru ve görüşleriniz için Hürriyet Emlak’a aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

hurriyetemlak
Elektronik İletişim
Telefon Numarası

bilgi@hurriyetemlak.com

destek@hurriyetemlak.com


+90 (212) 381 31 50

Hafta içi: 09:00 - 21:00

Hafta sonu: 09:00 - 21:00